BAILEIGH RDB-150-CSA; 110V Hydraulic, Rotary Draw Bender 2" Sch 40 Pipe Cap, 8" CLR Max (CSA compliant components/wiring) BA9-RDB150110CSAB
Write a Review
Log in for pricing
SKU:
BA9-RDB150110CSAB
Product Overview