BAILEIGH RDB-150; 110V Hydraulic, Rotary Draw Tube and Pipe Bender. 2" Schedule 40 Pipe Capacity, 8" CLR Maximum BA9-RDB150110
Write a Review
Log in for pricing
SKU:
BA9-RDB150110
Product Overview